Aerosolni razpršilnikje naprava, ki lahko izboljša kakovost zraka v bivalnih in delovnih prostorih, samodejno prečisti zrak in doda dišavo. Lahko odstrani različne vonjave v zraku, sterilizira in nenehno vzdržuje vonj notranjega zraka, ki je neškodljiv za človeško telo. Začimbe so pridobljene iz naravnih rastlin. Naravne dišave imajo osvežujoč in poživljajoč učinek. Uporablja se za pršenje aerosolnih polnil za povečanje prijetnega vonja v straniščih, hotelih, pisarnah, sejnih sobah, kopalnicah itd.
| Št. artikla: | ADS01 |
| Velikost izdelka: | 212 x 90 x 90 mm |
| Barva: | Bela |
| Material: | PP |
| Teža izdelka: | 185 g |
| Časovni interval: | 5/15/30 minut (nastavljivo) |
| Napajanje: | 2 x AA bateriji (nista priloženi) |
| Odmerjanje: | 0,1 ml |
| Namestitev: | Stenska, namizna |
| Združljiva prostornina aerosola: | 300 ml |
| Združljiva velikost aerosola (V x Premer): | Približno 14 x 6,5 cm |
| Uporaba: | domača kopalnica, javno stranišče, hotel, restavracija in drugo |
| Paket vključuje:: | 1 x SamodejniAerosolni razpršilnik(baterija in aerosol nista vključena) |
| Potrdilo: | CE, ROHS, FCC |
| Pakiranje: | 24 kosov/škatla, varno pakiranje |
| Velikost škatle: | 50 x 38 x 22 cm |
| SZ/GZ: | 4,39/4,98 kg |
PodjetjePostopek nadzora kakovosti dozatorjev mila
1. Pregled surovin in rezervnih delov, 100 % uspešnost
2. Pregled proizvodnega procesa, 100% uspešnost
3. Test končnih izdelkov, kot so napajanje, kalibracija in merjenje temperature, delovanje črpalke itd., 100 % uspešnost
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd je izkušen proizvajalec s sedežem v Shenzhenu na Kitajskem, z naprednimi proizvodnimi stroji, izkušeno ekipo za raziskave in razvoj ter tovarno, ki pokriva več kot 3000 ㎡, v glavnem proizvajamo različne razpršilnike razkužil za roke.
Naši dozatorji mila imajo različne aplikacije, kot so hoteli, domovi, pisarne, šole, nakupovalni centri itd., z merjenjem temperature ali brez njega, in jih je mogoče namestiti na mizo, steno ali stojalo ter imajo številne patente in certifikate, kot so CE, RoHs, FCC.
Ne ponujamo le izdelkov, temveč tudi kratkoročne, celovite in individualne modele v skladu z zahtevami strank. Imamo profesionalno ekipo za nadzor kakovosti in zagotavljamo, da so vsi izdelki pred odpremo pregledani v skladu z merili AQL.
Naša tovarna že od svoje ustanovitve razvija vrhunske izdelke svetovnega razreda, pri čemer se drži načela
Kakovost na prvem mestu. Naši izdelki so si pridobili odličen ugled v panogi in so dragoceni in zaupanja vredni med novimi in starimi strankami.