| Velikost | 126,2 * 182,2 * 271,5 mm |
| Material | PP plastika |
| Barva | Bela |
| Zmogljivost | 1000 ml |
| Napajalnik | Baterije AA/18650 in USB električni |
| Vključi | razpršilnik x1 |
| USB kabel x1 | |
| Ročno x1 | |
| Podporna zaponka x1 | |
| Vijaki za stensko montažo x2 | |
| Pladenj za kapljanje x1 | |
| Lijak x1 | |
| Pladenj zadnjega pokrova x1 | |
| Količina v kartonu | 12 kosov/škatla |
| Velikost glavne škatle | 57 × 44,5 × 33,5 cm |
| Teža | 12,2 kg/karton |
| Opombe | Baterije in USB adapter niso vključeni v paket |


Značilnosti:
Samodejno delovanje s senzorjem: brezkontaktni dozirnik mila za razkuževanje rok je zasnovan za razkužilo za roke, gel ali alkohol ter zagotavlja samodejno doziranje pršila, kar omogoča hitro in enostavno razkuževanje rok ter odpravlja navzkrižno kontaminacijo.
Več možnosti namestitve: lahko ga postavite na mizo in namestite na steno ali stojalo, kar je priročno za uporabo na različnih mestih.
Na baterije in polnilni: ta dozirnik alkoholnega mila napajajo 4 baterije AA ali 2 bateriji 18650, napaja pa se lahko tudi s kablom tipa C. (Ni opremljen s polnilnim adapterjem in baterijami)
Priročno in higiensko: samo položite roko pod senzor, da zaženete dozirnik, s čimer se učinkovito izognete navzkrižni okužbi. Primerno za javne prostore, kot so pisarne, hoteli, bolnišnice, zdravstvene ustanove, šole itd.
Naša tovarna že od svoje ustanovitve razvija vrhunske izdelke svetovnega razreda, pri čemer se drži načela
Kakovost na prvem mestu. Naši izdelki so si pridobili odličen ugled v panogi in so dragoceni in zaupanja vredni med novimi in starimi strankami.