Videoposnetek
Specifikacija
| Št. artikla: | DAZ-BOX |
| Velikost izdelka: | 410x200x120mm |
| Barva: | Srebrna |
| Zmogljivost: | 2500 ml |
| Material: | Kovina s prašno barvano površino |
| Čas izdajanja: | 0,2–0,5 s |
| Razdalja doziranja | 1,5–3 palca |
| Namestitev: | Namizno/stensko/talno stojalo |
| Vrsta črpalke: | Kapljice/pršilo/pena neobvezno |
| Električna oskrba 1: | DC električni |
| Električna oskrba 2: | 4*C baterije velikosti C |
| Obsežna življenjska doba baterije: | >30.000 ciklov |
| Potrdilo | CE, RoHS, FCC |
| Pakiranje: | 1 kos/rjava škatla; 2 kosa/škatla |
| Velikost škatle: | 45,5 x 25 x 18,5 cm |
| SZ/GZ: | 2,80/3,15 kg |
| Seznam za pakiranje | |
| razpršilnik | 1 |
| USB-kabel | 1 |
| Ročno | 1 |
| Podporna zaponka | 1 |
| Vijaki za stensko montažo | 2 |

Pogosta vprašanja
V: Ali lahko pred oddajo naročila naročimo samo vzorce za testiranje?
A: Seveda, naročilo vzorca je za nas sprejemljivo.
V: Kateri način plačila sprejemate?
A: Standardni pogoji: T/T vnaprej. Velika količina: L/C na vpogled.
Majhen znesek, kot so vzorčne pristojbine: Paypal in Western Union.
V: Kako običajno pošiljate blago? In koliko časa traja dostava?
A: Za vzorce in manjša naročila, z ekspresno dostavo, običajno traja 3-5 dni. Za velika naročila, če jih potrebujete nujno, lahko blago pošljemo po zraku. Če želite prihraniti pri prevozu, ga lahko pošljemo po morju, kar traja približno 30-50 dni, odvisno od vašega cilja.
V: Ali lahko na izdelek in embalažo namestim naš logotip? Kako naj to storim?
O: Prosimo, posredujte datoteke z logotipom visoke ločljivosti in zahteve, izdelali bomo risbe za potrditev. Po prejemu vaše potrditve bomo izdelali 2-3 vzorce, ki jih boste ponovno potrdili.
Naša tovarna že od svoje ustanovitve razvija vrhunske izdelke svetovnega razreda, pri čemer se drži načela
Kakovost na prvem mestu. Naši izdelki so si pridobili odličen ugled v panogi in so dragoceni in zaupanja vredni med novimi in starimi strankami.