Videoposnetek
Specifikacija
| Št. artikla: | K9 Pro Plus z Wifijem prek aplikacije Tuya |
| Velikost izdelka: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napetost: | 5V 2A |
| Zmogljivost: | 1200 ml |
| Merjenje razdalje: | 2–10 cm |
| Glasnost zvoka: | Nastavljivo na 1–4 ravni |
| Odmerjanje: | 0,1-2 ml nastavljivo |
| Namestitev: | Stensko, namizno, stojalo za stativ |
| Vrsta črpalke: | Izbirno (pršilna/kapljična/penilna črpalka) |
| Merilno območje: | 30℃–39℃ (86℉–102,2℉) |
| Temperatura alarma: | Nastavljiv |
| Potrdilo: | CE, ROHS, FCC |
| Predvajanje v 18 jezikih: | |
| kitajščina, angleščina, španščina, japonščina, portugalščina, korejščina, nemščina, francoščina, ruščina, italijanščina, arabščina, turščina, tajska, kambodžanska, indonezijščina, bengalščina, hindujščina, vietnamščina | |
| Pakiranje: | 1 kos/barvna škatla; 9 kosov/škatla |
| Barvna škatla vključuje: | 1x dozirnik, 1x pladenj za kapljanje, 1x navodila, 1x USB kabel, 2x stenska vijaka. |
| Velikost barvne škatle: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Velikost škatle: | 49 x 495 x 36 cm |
| SZ/GZ: | 9,45/11,60 kg |
| Prednosti: | |
| * Preklopi jezike | * Nastavljiv odmerek |
| * Nastavljiva raven zvoka | * Zabeležite podatke meritev temperature |
| * Nastavitev zmogljivosti | * Ena aplikacija lahko nadzoruje več funkcij |

Samodejno delovanje s senzorjem: ta brezkontaktni dozator razkužila za roke je zasnovan za meglico razkužila za roke ali alkohola in samodejno odmerjanje pršila, kar omogoča hitro in enostavno razkuževanje rok ter odpravlja navzkrižno kontaminacijo, s čimer se doseže optimalna higiena rok.
Stenski slog: stenski dozirnik mila dobro deluje pri ohranjanju nereda na površini pulta.
Na baterije in polnilni: ta dozirnik alkoholnega mila deluje na baterije, napaja pa se lahko tudi z adapterjem. (Ni opremljen s polnilnim adapterjem in baterijami)
Na voljo je Wifi: podpira ga aplikacija Tuya, ki jo lahko prenesete na svoje mobilne telefone. Z njo lahko preprosto in priročno upravljate vse funkcije.
Naša tovarna že od svoje ustanovitve razvija vrhunske izdelke svetovnega razreda, pri čemer se drži načela
Kakovost na prvem mestu. Naši izdelki so si pridobili odličen ugled v panogi in so dragoceni in zaupanja vredni med novimi in starimi strankami.