Velika prostornina: ta avtomatski dozator razkužila za roke ima veliko prostornino 1200 ml, primeren za uporabo različnih razkužilnih tekočin in sredstev za razkuževanje rok, za vsakodnevno in profesionalno uporabo, idealen za dom, hotele, bolnišnice ali druge javne prostore.
Samodejno delovanje s senzorjem: brezkontaktni stroj za razkuževanje rok je zasnovan za razprševanje razkužila za roke ali alkohola in samodejno odmerjanje pršila, kar omogoča hitro in enostavno razkuževanje rok ter odpravlja navzkrižno kontaminacijo, s čimer se doseže optimalna higiena rok.


| Št. artikla: | K9 Pro Dual |
| Velikost izdelka: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napetost: | 5V 2A |
| Zmogljivost: | 1200 ml |
| Merjenje razdalje: | 2–10 cm |
| Glasnost zvoka: | Nastavljivo na 1–4 ravni |
| Odmerjanje: | 0,1-2 ml nastavljivo |
| Namestitev: | Stensko, namizno, stojalo za stativ |
| Vrsta črpalke: | Izbirno (pršilna/kapljična/penilna črpalka) |
| Merilno območje: | 30℃–39℃ (86℉–102,2℉) |
| Temperatura alarma: | Nastavljiv |
| Potrdilo: | CE, ROHS, FCC |
| Predvajanje v 18 jezikih: | |
| kitajščina, angleščina, španščina, japonščina, portugalščina, korejščina, nemščina, francoščina, ruščina, italijanščina, arabščina, turščina, tajska, kambodžanska, indonezijščina, bengalščina, hindujščina, vietnamščina | |
| Dvojni paket K9 Pro: | 1 kos/barvna škatla; 9 kosov/škatla |
| Enobarvna škatla vsebuje: 1x dozirnik, 1x pladenj za kapljanje, 1x navodila, 1x USB kabel, 2x stenska vijaka. | |
| 15,5 × 15,5 × 31,5 cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Paket za stativ: | 1 kos/rjava škatla; 20 kosov/škatla |
| 71 x 38 x 32 cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Naša tovarna že od svoje ustanovitve razvija vrhunske izdelke svetovnega razreda, pri čemer se drži načela
Kakovost na prvem mestu. Naši izdelki so si pridobili odličen ugled v panogi in so dragoceni in zaupanja vredni med novimi in starimi strankami.