Velika prostornina: ta avtomatski dozator razkužila za roke ima veliko prostornino 1000 ml, primeren za uporabo različnih razkužilnih tekočin in sredstev za razkuževanje rok, za vsakodnevno in profesionalno uporabo, idealen za dom, hotele, bolnišnice ali druge javne prostore.
Priročno in higiensko: samo položite roko pod senzor, da zaženete dozirnik mila, s čimer se lahko učinkovito izognete navzkrižni okužbi, ne da bi se dotaknili dozirnika mila. Primerno za javne prostore, kot so pisarne, hoteli, bolnišnice, zdravstvene ustanove, šole itd.

| Št. artikla: | F1307 s talnim stojalom |
| Velikost dozirnika mila: | 120x120x260 mm |
| Barva dozirnika mila: | Bela |
| Kapaciteta dozatorja mila: | 1000 ml |
| Material dozatorja mila: | 100 % deviška ABS inženirska plastika |
| Steklenička za doziranje mila: | Ponovno napolniti |
| Teža dozirnika mila: | 0,90 kg |
| Moč: | Baterija velikosti 4*C ali adapter 110V/220V |
| Talno stojalo: | Material pladnja: Kovina s prašnim premazom Material cevi: aluminij s prašnim premazom Material podnožja stojala: Jeklo s prašnim premazom |
| Vrsta črpalke: | Izbirno (pršilna/kapljična/penilna črpalka) |
| Odmerjanje uporabe: | 1-črpalka za tekočino: 1 ml naenkrat |
| 2-črpalka za peno: 0,8 ml naenkrat | |
| 3-pršilna črpalka: 0,8 ml naenkrat | |
| Potrdilo: | CE, ROHS, FCC |
| Pakiranje: | 1 komplet/škatla |
| Velikost škatle: | 36 x 34 x 20 cm |
| SZ/GZ: | 5,6/6,2 kg |
Naša tovarna že od svoje ustanovitve razvija vrhunske izdelke svetovnega razreda, pri čemer se drži načela
Kakovost na prvem mestu. Naši izdelki so si pridobili odličen ugled v panogi in so dragoceni in zaupanja vredni med novimi in starimi strankami.