Samodejno delovanje s senzorjem: brezkontaktni stroj za razkuževanje rok je zasnovan za razprševanje razkužila za roke ali alkohola in samodejno doziranje pršila, kar omogoča hitro in enostavno razkuževanje rok ter doseganje optimalne higiene rok.
Priročno in higiensko: samo položite roko pod senzor, da zaženete dozirnik mila, s čimer se lahko učinkovito izognete navzkrižni okužbi, ne da bi se dotaknili dozirnika mila. Primerno za javne prostore, kot so pisarne, hoteli, bolnišnice, zdravstvene ustanove, šole itd.
| Št. artikla: | DAZ-BOX s talnim stojalom |
| Velikost izdelka: | 410x200x120mm |
| Barva: | Srebrna |
| Zmogljivost: | 2500 ml |
| Material: | Kovina s prašno barvano površino |
| Čas izdajanja: | 0,2–0,5 s |
| Razdalja doziranja | 1,5–3 palca |
| Talno stojalo: | Material pladnja: Kovina s prašnim premazom Material cevi: aluminij s prašnim premazom Material podnožja stojala: Jeklo s prašnim premazom |
| Vrsta črpalke: | Kapljice/pršilo/pena neobvezno |
| Električna oskrba 1: | DC električni |
| Električna oskrba 2: | 4*C baterije velikosti C |
| Obsežna življenjska doba baterije: | >30.000 ciklov |
| Potrdilo | CE, RoHS, FCC |
| Pakiranje: | 1 komplet/škatla |
| Velikost škatle: | 47 x 36,5 x 39,5 cm |
| SZ/GZ: | 9,5/10,35 kg |




Naša tovarna že od svoje ustanovitve razvija vrhunske izdelke svetovnega razreda, pri čemer se drži načela
Kakovost na prvem mestu. Naši izdelki so si pridobili odličen ugled v panogi in so dragoceni in zaupanja vredni med novimi in starimi strankami.