Značilnosti
Samodejno delovanje s senzorjem: brezkontaktni stroj za razkuževanje rok je zasnovan za razprševanje razkužila za roke ali alkohola in samodejno odmerjanje pršila, kar omogoča hitro in enostavno razkuževanje rok ter odpravlja navzkrižno kontaminacijo, s čimer se doseže optimalna higiena rok.
Priročno in higiensko: samo položite roko pod senzor, da zaženete dozirnik mila, s čimer se lahko učinkovito izognete navzkrižni okužbi, ne da bi se dotaknili dozirnika mila. Primerno za javne prostore, kot so pisarne, hoteli, bolnišnice, zdravstvene ustanove, šole itd.
Specifikacija
| Št. artikla: | F1307 |
| Velikost izdelka: | 120x120x260 mm |
| Barva: | Bela |
| Zmogljivost: | 1000 ml |
| Material: | 100 % deviška ABS inženirska plastika |
| Steklenica: | Ponovno napolniti |
| Teža izdelka: | 0,90 kg |
| Moč: | 4 baterije velikosti C ali adapter 110 V/220 V * Baterije niso priložene |
| Namestitev: | Stensko/talno stojalo |
| Vrsta črpalke: | Izbirno (pršilna/kapljična/penilna črpalka) |
| Odmerjanje uporabe: | 1-črpalka za tekočino: 1 ml naenkrat |
| 2-črpalka za peno: 0,8 ml naenkrat | |
| 3-pršilna črpalka: 0,8 ml naenkrat | |
| Potrdilo: | CE, ROHS, FCC |
| Pakiranje: | 1 kos/rjava škatla; 15 kosov/škatla |
| Velikost škatle: | 65,5 x 41 x 29 cm |
| SZ/GZ: | 13,80/14,50 kg |
Seznam za pakiranje:
Dozirnik x1
USB kabel x1
Ročno x1
Vijaki za stensko montažo x2
Podporna zaponka x 1
Opombe: baterije in USB adapter niso vključeni v paket
Zagotavljanje kakovosti:
1. Vsak proizvodni proces pregleda naša ekipa za nadzor kakovosti
2. Kakovost zagotavlja profesionalni inženir
3. Certifikati CE, FCC, ROHS odobreni in imajo lastne patente
Storitve za stranke
1. Na vaše povpraševanje v zvezi z našimi izdelki ali ceno bomo odgovorili v 24 urah.
2. Naše stranke nenehno obveščamo o proizvodnem procesu in po potrebi pomagamo pri organizaciji kontrolnih pregledov kakovosti.
3. Enoletna garancija in odgovorna poprodajna storitev.
4. Profesionalna prodajna in inženirska ekipa za zagotavljanje dobre nakupne izkušnje.
Naša tovarna že od svoje ustanovitve razvija vrhunske izdelke svetovnega razreda, pri čemer se drži načela
Kakovost na prvem mestu. Naši izdelki so si pridobili odličen ugled v panogi in so dragoceni in zaupanja vredni med novimi in starimi strankami.