Avtomatski razpršilnik dišav za zrak Siweiyi je standardni razpršilnik na baterije, ki samodejno razprši aerosolne spreje v programiranih intervalih. Najučinkoviteje deluje, če je nameščen na steno vsaj dva metra nad tlemi.
| Št. artikla: | ADS05 |
| Velikost izdelka: | 212 x 90 x 90 mm |
| Barva: | Bela |
| Material: | PP |
| Teža izdelka: | 185 g |
| Časovni interval: | 5 / 15 / 30 minut (nastavljivo) |
| Napajanje: | 2 x AA bateriji (nista priloženi) |
| Odmerjanje: | 0,1 ml |
| Namestitev: | Stenska, namizna |
| Združljiva prostornina aerosola: | 300 ml |
| Združljiva velikost aerosola (V x Premer): | Približno 14 x 6,5 cm |
| Uporaba: | domača kopalnica, javno stranišče, hotel, restavracija in drugo |
| Paket vključuje:: | 1 x Avtomatski razpršilnik aerosola (baterija in aerosol nista vključena) |
| Potrdilo: | CE, ROHS |
| Pakiranje: | 24 kosov/škatla |
| Velikost škatle: | 50 x 38 x 22 cm |
| SZ/GZ: | 4,39/4,98 kg |
Naša tovarna že od svoje ustanovitve razvija vrhunske izdelke svetovnega razreda, pri čemer se drži načela
Kakovost na prvem mestu. Naši izdelki so si pridobili odličen ugled v panogi in so dragoceni in zaupanja vredni med novimi in starimi strankami.