Videoposnetek
Značilnosti:
Samodejno delovanje s senzorjem: brezkontaktni dozirnik mila za razkuževanje rok je zasnovan za meglico razkužila za roke ali alkohola in samodejno odmerjanje pršila, kar omogoča hitro in enostavno razkuževanje rok ter odpravlja navzkrižno kontaminacijo, s čimer se doseže optimalna higiena rok.
Stenski slog: stenski razpršilnik razkužila dobro deluje pri ohranjanju nereda na površini pulta.
Na baterije in polnilni: ta dozirnik alkoholnega mila napajajo baterije, lahko pa ga napaja tudi adapter. (Ni opremljen s polnilnim adapterjem in baterijami)
Priročno in higiensko: preprosto položite roko pod senzor, da zaženete dozirnik mila, s čimer se lahko učinkovito izognete navzkrižni okužbi, ne da bi se dotaknili dozirnika mila. Primerno za javne prostore, kot so pisarne, hoteli, bolnišnice, zdravstvene ustanove, šole itd. Hkrati meri temperaturo rok in čela.









| Tehnološki parametri | |
| Baterija | 4 x AA baterije, 2 x 18650 baterije ali USB |
| Materiali | vrhunski ABS+HDPE, nerecikliran |
| Barva | bela, druge barve je mogoče prilagoditi |
| Dimenzija | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Zmogljivost | 1200 ml |
| Natančnost | ±0,2 °C |
| Temperatura okolja | 10–40 °C (najboljše je 15–35 °C) |
| Merilno območje | 0–50 °C |
| Vrsta alarma | utripajoče+pikanje »DIDIDI« |
| Vrste šob | Izbirno (pršilna/kapljična/penilna črpalka) |
| Umestitev | Stensko, namizno, stojalo za stativ |
Paket vključuje:
Dozirnik x1
USB kabel x1
Ročno x1
Podporna zaponka x1
Vijaki za stensko montažo x2
Pladenj za kapljanje x1
Lijak x1
Pladenj zadnjega pokrova x1
Količina v kartonu: 9 kosov/karton
Velikost glavne škatle: 49x49x36 CM
Teža: 11,6 kg/karton
Opombe: baterije in USB adapter niso vključeni v paket
Naša tovarna že od svoje ustanovitve razvija vrhunske izdelke svetovnega razreda, pri čemer se drži načela
Kakovost na prvem mestu. Naši izdelki so si pridobili odličen ugled v panogi in so dragoceni in zaupanja vredni med novimi in starimi strankami.