Videoposnetek
Specifikacija
| Št. artikla: | K9 Pro Plus |
| Velikost izdelka: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napetost: | 5V 2A |
| Zmogljivost: | 1200 ml |
| Merjenje razdalje: | 2–10 cm |
| Glasnost zvoka: | Nastavljivo na 1–4 ravni |
| Odmerjanje: | 0,1-2 ml nastavljivo |
| Namestitev: | Stensko, namizno, stojalo za stativ |
| Vrsta črpalke: | Izbirno (pršilna/kapljična/penilna črpalka) |
| Merilno območje: | 30℃–39℃ (86℉–102,2℉) |
| Temperatura alarma: | Nastavljiv |
| Potrdilo: | CE, ROHS, FCC |
| Predvajanje v 18 jezikih: | |
| kitajščina, angleščina, španščina, japonščina, portugalščina, korejščina, nemščina, francoščina, ruščina, italijanščina, arabščina, turščina, tajska, kambodžanska, indonezijščina, bengalščina, hindujščina, vietnamščina | |
| Pakiranje: | 1 kos/barvna škatla; 9 kosov/škatla |
| Barvna škatla vključuje: | Dozirnik x1, USB kabel x1, Priročnik x1, Podporna zaponka x1 Vijaki za stensko montažo x2 Pladenj za kapljanje x1 Lijak x1 Pladenj zadnjega pokrova x1 Količina v kartonu: 9 kosov/karton Velikost glavne škatle: 49x49x36 CM Teža: 11,6 kg/karton Opombe: baterije in USB adapter niso vključeni v paket |
| Velikost barvne škatle: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Velikost škatle: | 49 x 495 x 36 cm |
| SZ/GZ: | 9,45/11,60 kg |
Značilnosti:
1. Lahko se namesti na mizo, steno, stojalo
2. Podpira 18 jezikov
3. Viri napajanja: USB, 4 baterije AA ali 2 bateriji 18650
4. Lastni patent, CE, ROHS, FCC odobreno
5. Več šob: pršenje, kapljanje, pena
7. Na voljo sta OEM in ODM


Storitve za stranke:
1. Na vaše povpraševanje v zvezi z našimi izdelki ali ceno bomo odgovorili v 24 urah.
2. Obveščajte naše stranke o proizvodnem procesu in po potrebi pomagajte pri organizaciji pregleda kakovosti.
3. Enoletna garancija in odgovorna poprodajna storitev.
4. Profesionalna prodajna in inženirska ekipa za zagotavljanje dobre nakupne izkušnje.
Zagotavljanje kakovosti:
1. Vsak proizvodni proces pregleda naša ekipa za nadzor kakovosti
2. Kakovost zagotavlja profesionalni inženir
3. CE, FCC, ROHS certifikati odobreni in imajo lastne patente
4. Enoletna garancija
Naša tovarna že od svoje ustanovitve razvija vrhunske izdelke svetovnega razreda, pri čemer se drži načela
Kakovost na prvem mestu. Naši izdelki so si pridobili odličen ugled v panogi in so dragoceni in zaupanja vredni med novimi in starimi strankami.