Videoposnetek
Značilnosti:
Merjenje temperature na dolge razdalje: z visokokakovostnim senzorjem v notranjosti lahko termometer za tekoče milo K9 Pro F spremlja temperaturo do 3 m, zato je zelo primeren za uporabo v javnih prostorih, kot so šole, hoteli, bolnišnice, nakupovalni centri itd.
Stenski slog: stenski avtomatski razkužilo za razkužilo dobro deluje pri ohranjanju čistoče in nereda na površini pulta.
Na baterije in polnilni: ta dozirnik alkoholnega mila napajajo baterije AA ali 18650, lahko pa ga napaja tudi adapter. (Ni opremljen s polnilnim adapterjem in baterijami).
Priročno in higiensko: samo položite roko pod senzor, da zaženete avtomatski dozirnik mila, s čimer se lahko učinkovito izognete navzkrižni okužbi, ne da bi se dotaknili dozirnika mila. Primerno za javne prostore, kot so pisarne, hoteli, bolnišnice, zdravstvene ustanove, šole itd. Hkrati meri temperaturo rok in čela.


| Št. artikla: | K9 Pro F |
| Velikost izdelka: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napetost: | 5V 2A |
| Zmogljivost: | 1200 ml |
| Merjenje razdalje: | 3m |
| Glasnost zvoka: | Nastavljivo na 1–4 ravni |
| Odmerjanje: | 0,1-2 ml nastavljivo |
| Namestitev: | Stensko, namizno, stojalo za stativ |
| Vrsta črpalke: | Izbirno (pršilna/kapljična/penilna črpalka) |
| Merilno območje: | 30℃–39℃ (86℉–102,2℉) |
| Temperatura alarma: | Nastavljiv |
| Potrdilo: | CE, ROHS, FCC |
| Predvajanje v 18 jezikih: | |
| kitajščina, angleščina, španščina, japonščina, portugalščina, korejščina, nemščina, francoščina, ruščina, italijanščina, arabščina, turščina, tajska, kambodžanska, indonezijščina, bengalščina, hindujščina, vietnamščina | |
| Pakiranje: | 1 kos/barvna škatla; 9 kosov/škatla |
| Barvna škatla vključuje: | Dozirnik x1, USB kabel x1, Priročnik x1, Podporna zaponka x1, Vijaki za montažo na steno x2, Pladenj za kapljanje x1, Lijak x1, Zadnji pokrov pladnja x1, Količina v kartonu: 9 kosov/kartonVelikost glavne škatle: 49x495x35 CMTeža: 11,6 kg/karton Opombe: baterije in USB adapter niso vključeni v paket |
| Velikost barvne škatle: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Velikost škatle: | 49x495x35cm |
| SZ/GZ: | 9,45/11,60 kg |
| Št. artikla: | K9 Pro F |
| Velikost izdelka: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napetost: | 5V 2A |
| Zmogljivost: | 1200 ml |
| Merjenje razdalje: | 3m |
| Glasnost zvoka: | Nastavljivo na 1–4 ravni |
| Odmerjanje: | 0,1-2 ml nastavljivo |
| Namestitev: | Stensko, namizno, stojalo za stativ |
| Vrsta črpalke: | Izbirno (pršilna/kapljična/penilna črpalka) |
| Merilno območje: | 30℃–39℃ (86℉–102,2℉) |
| Temperatura alarma: | Nastavljiv |
| Potrdilo: | CE, ROHS, FCC |
| Predvajanje v 18 jezikih: | |
| kitajščina, angleščina, španščina, japonščina, portugalščina, korejščina, nemščina, francoščina, ruščina, italijanščina, arabščina, turščina, tajska, kambodžanska, indonezijščina, bengalščina, hindujščina, vietnamščina | |
| Pakiranje: | 1 kos/barvna škatla; 9 kosov/škatla |
| Barvna škatla vključuje: | Dozirnik x1, USB kabel x1, Priročnik x1, Podporna zaponka x1, Vijaki za montažo na steno x2, Pladenj za kapljanje x1, Lijak x1, Zadnji pokrov pladnja x1, Količina v kartonu: 9 kosov/kartonVelikost glavne škatle: 49x495x35 CMTeža: 11,6 kg/karton Opombe: baterije in USB adapter niso vključeni v paket |
| Velikost barvne škatle: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Velikost škatle: | 49x495x35cm |
| SZ/GZ: | 9,45/11,60 kg |
Naša tovarna že od svoje ustanovitve razvija vrhunske izdelke svetovnega razreda, pri čemer se drži načela
Kakovost na prvem mestu. Naši izdelki so si pridobili odličen ugled v panogi in so dragoceni in zaupanja vredni med novimi in starimi strankami.