Samodejno delovanje s senzorjem: brezkontaktni stroj za razkuževanje rok je zasnovan zameglicerazkužilo za roke ali alkohol ter zagotavljajo samodejno doziranje pršila, kar omogoča hitro in enostavno razkuževanje rok ter doseganjeesoptimalna higiena rok.
Priročno in higiensko:jSamo položite roko pod senzor, da zaženete dozirnik mila, in se učinkovito izognete navzkrižni okužbi, ne da bi se dotaknili dozirnika mila. Primerno za javne prostore, kot so pisarne, hoteli, bolnišnice, zdravstvene ustanove, šole itd.






| Št. artikla: | F12 |
| Velikost izdelka: | 126,2*18 m2,2*271,5 m |
| Napetost: | 5V 2A |
| Zmogljivost: | 1000 ml |
| Merjenje razdalje: | 2–10 cm |
| Glasnost zvoka: | Nastavljivo na 1–4 ravni |
| Odmerjanje: | 0,1-2 ml nastavljivo |
| Namestitev: | Stensko, namizno, stojalo za stativ |
| Vrsta črpalke: | Izbirno (pršilna/kapljična/penilna črpalka) |
| Merilno območje: | 0℃–42℃ (0℉–107,6℉) |
| Delovna temperatura: | 10–40 ℃ (50 ℉–104 ℉) |
| Temperatura alarma: | Nastavljivo (37,3–39 ℃) |
| Moč: | AA baterija, 18650 baterija, električna baterija tipa C |
| Potrdilo: | CE, ROHS, FCC |
| Predvajanje v 18 jezikih: | |
| kitajščina, angleščina, španščina, japonščina, portugalščina, korejščina, nemščina, francoščina, ruščina, italijanščina, arabščina, turščina, tajska, kambodžanska, indonezijščina, bengalščina, hindujščina, vietnamščina | |
| Paket F12: | 1 kos/barvna škatla; 12 kosov/škatla |
| Enobarvna škatla vsebuje: 1x dozirnik, 1x pladenj za kapljanje, 1x navodila, 1x USB kabel, 2x stenska vijaka. | |
| 14x14x30cm | |
| 57 × 44,5 × 30,5 cm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Paket za stativ: | 1 kos/rjava škatla; 20 kosov/škatla |
| 71 x 38 x 32 cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Naša tovarna že od svoje ustanovitve razvija vrhunske izdelke svetovnega razreda, pri čemer se drži načela
Kakovost na prvem mestu. Naši izdelki so si pridobili odličen ugled v panogi in so dragoceni in zaupanja vredni med novimi in starimi strankami.